TJ Sokol Podolí - TJ Znojmo 94 : 86

I přes špatnou obranu se podařilo domácím porazit soupeře ze Znojma. Znojmo táhlo trio hráčů, který podolští nemohli ubránit. I přes špatnou střelbu za 3 body Podolí zvítězilo na domácí palubovce.

Podolí dobře začalo a vybudovali si deseti bodový náskok již během první čtvrtiny.

Domácí se zhošili v obraně a hosté se začali lépe prosazovat. Hra se celkově vyrovnala a Podolí začalo mírně strádat. I přes zhoršenou "nudnou" hru si domácí drželi náskok.

Třetí čtvrtinu Podolí prohrálo. Trenérovi se nepodařilo najít vhodnou sestavu, která by bojovala a bavila by hrou přítomné diváky.

V závěru utkání si domácí nenechali utéct vítězství v tomto nepohledném utkání.

Podolí si tímto připsalo další vítězství.

Čtvrtiny: (25:15), (28:25), (23:29), (19:17).

TJ Znojmo - TJ Sokol Podolí 50 : 82

Nečekané vítězství podolského týmu se na palubovce Znojma nerodilo snadno. Podolí přehrálo domácí hráče a zaslouženě si odvezlo vítězství z venkovního utkání.

Podolí se v úvodu utkání rozkoukávalo. Domácí šli v úvodu do vedení. Podolí se podařilo díky sérii 14:0 vybudovat slušný náskok. Hra připomínala spíše tréninkové tempo, než zápas OPII. Domácí hráli pomalý basketbal, bohužel hosté častokráte přistoupili na tento způsob hry, což jim absolutně nevyhovovalo.

V druhé čtvrtině se hra trochu vyrovnala. Hosté se nemohli příliš trefit do koše. Domácím lehce pomáhali sudí, kteří pískali hostům téměř každý kontakt. Znojmu se podařilo stáhnout do poločasu na rozdíl deseti bodů.

Po poločase nastoupila za Podolí "mladá sestava", která často přistupovala na pomalý styl hry domácích. Po prostřídání se do hry vnesla rychlost, zejména M. Hrabec byl téměř nebránitelný, kdy jeho obránci běhali zásadně až po něm. Podolská obrana dovolila týmu Znojma pouhé čtyři body.

V poslední čtvrtině Podolí opět hrálo rychlé protiútoky. Domácí se příliš nesnažili výsledek příliš korigovat. Podolí zaslouženě zvítězilo na palubovce Znojma.

V utkání se zranil David Kadlčík, doufejme že se brzy uzdravý a bude moci pokračovat v hře Podolí.

Podolí přivítá na domácí palubovce 26.11 Spartak Uherský Brod od 18.00 hodin a v neděli do Podolí zamíří tým Slavie Kroměříž. Tímto jsou všichni srdečně zváni.

Čtvrtiny: (9:25), (22:16), (4:22), (15:22).