SKB BP Brno Černovice U20 - TJ Sokol Podolí 68:82

Letošní sezónu zahájil tým mužů v soutěži OP II s týmem z Černovic a také sezonu ukončil. Podolí první utkání prohrálo celkem velkým rozdílem, a tak mělo co oplácet. Lépe utkání žačali domácí(7:0). Podolí během několika minut dorovnalo krok a bod po bodu ukrajvalo z náskoku Černovic. První čtvrtinu se podařilo hostům vyhrát v poměru 15:20. Další čtvrtina byla taktéž téměř vyrovnaná, kdy se nepodařilo žádnému týmu odskočit na větší bodový rodíl. Po poločas se toho příliš na hřišti nezměnilo. Větší počt nevynucených chyb na straně Černovic zapříčinil, že se podařilo týmu Podolí. Celkově sedmá výhra v soutěži OPII znamená, že Podolí pravděpodobně nesestoupí z této soutěže.

TJ Sokol Podolí - SKB BP Brno Černovice U20

Letošní sezónu zahájil tým mužů v soutěži OP II prohrou. Na domácí palubovce se nepodařilo zvítězit nad týmem z nedalekých Černovic. Úvod utkání byl hodně nervózní a to na obou stranách. Od šesté minuty první čtvrtiny se začaly prosazovat v útoku proti špatně bránějícím domácím. Pomocí 10 bodové střelecké šňůře se dostaly do vedení které si udržely až do konce utkání. Bohužel se nepodařilo domácím se střelecky probudit a na hřišti se všichni hráči jen hledali a težko se prosazovali. Bohužel se vstup do nové sezóny hráčům Podolí nevydařil a přišli o možnost využít výhody domácí palubovky. Další kolo soutěže pojedou hráči Podolí na palubovku Kyjova a v neděli zamíří do Uherského Brodu. TJ Sokol Podolí - SKB BP Brno Černovice 66:88

Grolich  9 5 : 3  4