Slavia Kroměříž "B" - TJ Sokol Podolí 94 : 69

Utkání v Kroměříži mělo od začátku jasného vítěze. Tímto vítězem byl domácí tým. Od počátku si Kromeříž vypracovávala náskok, který postupně navyšovali. Úzkostlivě pískající rozhodčí však výsledek neovlivnili. Proti malému týmu Podolí nastoupil nejvyšší hráč soutěže OP II který měl hodně přes dva metry. Tohoto hráče se nepodařilo ubránit, a když se to povedlo byl odpískán faul. Konečná prohra o 25 bodů jasně ukazuje který tým byl v tomto utkání lepší.

TJ Sokol Podolí - Slavia Kroměříž "B" 69 : 82

Po sobotní první výhře v sezoně nastupoval tym Podolí proti týmu Kromeříže. Domácí opět začali lépe, kdy se jim podařila první čtvrtina, kterou vyhráli. Po té přišlo tápání domácích v útoku a nepříliš dobrá obrana, která znamenala zvrat ve vývoji utkání. O poločase hosté z Kroměříže pohodlně vedli a na hřiště se dostala i střídačka. Domácím se v závěrečné čtvrtině podařilo zkorigovat výsledek na závěrečných 69:82.