TJ Sokol Podolí - Lokomotiva Břeclav 66 : 64

Předposlední domácí utkání odehrál tým Podolí proti celku z Břeclavi. Jednalo se o týmy bojující o záchranu v souteži OPII. Tentokráte byl o něco málo lepší tým Podolí. Velmi špatný vstup do zápasu byl pro fanoušky překvapením. Většinu domácích utkání jde Podolí do vedení. Špatná obrana domácích usnadnila hráčům Břeclavi převzít kontrolu nad průběhem utkání. Spousta nepřesností v rozehrávce a váhavý útok domácích dobře využili hráči Břeclavi a po první čtvrtině vedli o 4 body. V druhé čtvrtině pokračovalo trápení domácích, i když zlepšili lehce obranu. O poločase měla Břeclav pohodlné devítibodové vedení. Překvapením pro všechny musela být třetí čtvrtina, kterou domácí mívají vždy nejhorší. Zlepšenou střelbou stáhli náskok hostů na pouhých pět bodů. V závěrečné čtvrtině domácí ještě zagresivněli obranu a podařilo se jim brzy dorovnat. Následovalo se přetahování o vedení, kde nebyl jasný favorit. V závěrečných minutách místo toho, aby domácí hráči trestali fauly trestnými hody, nechávali naději na zvrat hráčům Břeclavi. V posledních minutách byla hra velmi nervózní kdy míče ztráceli domácí i hosté. Nakonec se štěstí přiklonilo na stranu domácích, kteří zvítězili o dva body.

Lokomotiva Břeclav - TJ Sokol Podolí 62 : 58

K nedělnímu utkání odjeli hráči Podolí na jih moravy do města zvaného Břeclav. Tento soupeř byl podle tabulkových předpokladů pro Podolí hratelný, a jen málo chybělo aby Podolí ukořistilo další vítězství. Úvodní minuty to na hřišti vypadalo jako na střelnici. Domácí trestali špatnou zónovou obranu hostí a díky třema trojkám se dostali do vedení. Za Podolí se podařilo kotrolovat jednou trojkou a několika body ze hry. První čtvrtinu vyhráli domácí 12:10. Ve druhé čtvrtině se Podolí podařilo rychle vyrovnat a následně se dostat do mírného vedení. O poločase Podolí vedlo 25:24. Po změně stran přišla krize podolských hráčů, kdy špatně bránili a v útoku byli neškodní. V poslední části utkání se hosté pokusili o vyrovnání, avšak bez velkého úspěchu. Škoda neproměněných jasnách příležitostí a také trestných hodů. Utkání zvítězili domácí nad Podolím o 4 body.

Trefil 4 4 : 2 4