TJ Sokol Podolí - Jiskra Kyjov 67 : 95

Nedělní utkání odehráli hráči Podolí na domácí palubovce proti silnému celku Kyjova, jednoho z aspirantů na postutp do soutěže OP I. Tým Kyjova přijel s devíti hráči, kdy nechyběla letošní posila Klimek. Od úvodních minut bylo jasné kdo bude dirigovat hru. Domácí borci měly problémy v obraně, a v útoku se prosazovali jen velmi nesnadně. Kyjov dobře bránil a nenechal domácím ani centimetr místa na hřišti. První čtvrtinu jasně zvítězili v poměru 8:32, kdy bylo rozhodnuto o vítězi tohoto utkání. Ostatní čtvrtiny se domácí hráči snažili zkorigovat výsledek, což se jim příliš nepodařilo. Kyjov si touto výhrou upevnil vedení v soutěži OP II, kdy vede tabulku s jendou prohrou. I přes sobotní vítězství na celkem Uherského Brodu se na umístění Podolí v tabulce nic nezměnilo. Podolí je stále na poslední a sestupové příčce.

Jiskra Kyjov - TJ Sokol Podolí 83 : 55

K druhému utkání v soutěži OP II zajížděl celek Podolí na palubovku Kyjova.Kyjov před sezonou posílil o exligového hráče ALeše Klimka, který dlouhou dobu hrál za Brno první ligu. Toho se ze začátku Podolí nezaleklo a úvodní tři minuty utkání vedlo. Do konce čtvrté minuty se podařilo domácím vyrovnat a následně otočit vývoj utkání. Po první čtvrtině vedli domácí o 12 bodů. Do druhé čtvrtiny vstoupili lépe domácí a nedali žádnou šanci hráčům Podolí jak koliv korigovat výsledek. O poločase vedli domácí pohodlným náskokem 19ti bodů. Ve třetí čtvrtině hráči Kyjova hráli ještě agresivnější obranu i s presinkem a tím zvýšili svůj náskok až na hrozivých 38 bodů. V závěrečné čtvrtině se podařilo podolským hráčům mírně zkorigovat náskok domácích na konečný stav 83 : 55. Jen je škoda spousty ztracených míčů a neproměněných vyložených šancí na straně hostujícího celku.

Grolich  5 4 : 1 2
Svoboda J. 1  2 : 1 1
Trefil 6 2 : 0 4
Antonický  9 4 : 3 3  2