TJ Sokol Podolí - BC Vysočina 89:57; 88:66

Poslední domácí dvojutkání odehrály podolské dívky proti soupeři z Vysočiny. Tým BC Vysočina byl jedním z aspirantů na vítězství v celé soutěži. Domácí hráčky se nenechaly zaskočit a 2x zvítězily v tomto předšasném finále. První minuty prvního utkání byli lepší hosté. Domácím se nedařila střelba, vázla souhra na hřišti. Podolí nehrálo kolektivně v útoku a obrana také nebyla nejlepší. Vše se změnilo až v druhé čtvrtině, kdy se poadřilo domácím vyrovnat a dokonce dostat do vedení. Díky dobré třetí čtvrtině se podařilo domácím odskočit na pohodlný bodový náskok a už nedali soupěři příliš šancí na zvrat. Během poslední čtvrtiny se vyfaulovalo několik hráček, ať na straně domácích a nebo hostí. Utkání bylo fyzicky velmi náročné a plné neúprosných soubojů, na což zřejmě mladé hráčky z Jihlavy fyzicky nestačily. Druhé utkání bylo o poznání volnější. Úvod opět lépe začaly hostující dívky, ale jen na několik málo minut. Po té se domácí rozehrály a dotáhly utkání k vítězství. Druhé utkání nebylo odehráno již s takovou agresivní obranou jako to první. Díky těmato dvěma výhrám chybí Podolí již jen jedna výhra z následujích čtyř utkání k obhájení loňského prvenství v soutěži OPII žen a starších dorostenek. Další dvě dvojutkání odehraje Podolí na palubovkách Zlína a Lanžhota.

BC Vysočina - TJ Sokol Podolí 46:48; 66:55

Další utkání čekalo dívky z Podolí na Vysočině ve městě Jihlava. Přes tradiční pomalejší rozjezd se podařilo hráčkám Podolí v prvním utkání zvítězit. Soupeř se rychle dostal do vedení. O poločase hráčky z Podolí prohrávaly 33:17. U hostujících dívek po té přišla změna v obraně a domácí se rázem v útoku začali trápit. Zlepšená obrana dovedla podolské dívky k vítězství. Druhé utkání již měli v režii domácí, a tak porazil první tým z tabulky druhý. Po tomto kole je Podolí druhé v soutěži OPII žen a starších dorostenek těsně před třetím Zlínem. Soutěž vede BC Vysočina