BK TJS Rokospol Uherský Brod - TJ Sokol Podolí   31:56; 44:62

Další kolo soutěže OP II žen a st. dorostenek odehrály dívky z Podolí na palubovce Uherského brodu. Podolí k těmato dvěma utkáním odjíždělo v nekompletní sestavě což se také projevilo na výsledném skóre obou utkání. Divácky neatraktivní dvojutkání dovedli do vítězného konce hostující dívky, kdy se jim podařilo na palubovce Brodu 2x zvítězit. Tím si Podolí udrželo vedoucí postavení v soutěži.

Podolské dívky hostí 19. února celek z BC Vysočina, kdy tyto dvě utkání patrně rozhodnou o výsledku celé soutěže. Udrží si domácí hráčky neporazitelnost na domácí palubovce v letošním ročníku? Podaří se jim obhájit první místo soutěže? Přijďte se o tom přesvědčit!

TJ Sokol Podolí - BK TJS Rokospol Uherský Brod  87:52; 94:31

První dovjutkání v této sezóně odehrály hráčky Podolí proti Uherskému Brodu. Brod přijel jen v šesti hráčkách a tak mírně zjednodušil roli domácímu celku. Hráčky Brodu dobře hrály v první půli prvního utkání, kde mírně přehrávaly domácí. Na konci prvního poločasu prvního utkání se konečně podařilo domácímu celku přejít do vedení. Hráčkám Brodu pomalu docházely síly a domácí se mírně zlepšily v obraně. Domácím se podařilo první utkání vyhrát 87 : 52. Druhé utkání bylo o poznání lepší, alespoň ze strany domácího celku. V první čtvrtině byla hra ještě vyrovnaná. V druhé čtvrtině se na hráčkách Brodu se projevila únava. Domácím toho naplno využily a jednoznačně porazily Uherský Brod 94 : 31.