FINÁLE OPI: TJ Sokol Podolí - BK Žďár nad Sázavou 69 : 62

Podolí se podařilo uhájit vítězství na domácí palubovce. V Posledním letošním utkání pro dívky v soutěži OPI byl Žďár. Domácí měli díky dobře odehrané třetí čtvrtině si připsali v letošním ročníku OPI 15. výhru.

• ...
  • Vloženo 11.2 2014

FINÁLE OP I: TJ Sokol Podolí - Univerzita Brno 70 : 56

Domácím se podařila odplata za předešlo prohru. Sice si z Univerzity odvezli 22 bodové manko, ale doma se opět předvedli v lepším světle dívky Podolí.

• ...

FINÁLE OP I: Univerzita Brno - TJ Sokol Podolí 82 : 60

Domácí opět uhájili svoji palubovku. Univerzita hladce porazila Podolí. Podolí absolutně nevyšel druhý poločas, čehož využili domácí a upevněli vedení v tabulce finále OPI.

• ...

FINÁLE OPI: BK Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Podolí 58 : 64

Podolí se podařilo i podruhé v sezóně zvítězit na palubovce Žďáru.

• ...

FINÁLE OPI: SK Renocar Podolí - TJ Sokol Podolí 68 : 69pp

V neděli, při odvetě v podolské hale se podařilo dívkám Sokola zvítězit podruhé v řadě, a tak si připsat plný počet bodů, z prvního kola bojů o umístění.

• ...
  • Vloženo 15.1 2014

FINÁLE OPI: TJ Sokol Podolí - SK Renocar Podolí 66 : 64

Podolí se do finálových bojů pustilo se vší vervou a díky větší vůli zvítězili. Hostům domácí vrátili porážku z vlstní palubovky z úvodu sezóny. Podolí vybojovalo první vítězství v bojích o umístění v soutěži OPI, kde se hraje o příčky nejvyšší.

• ...

TJ Sokol Podolí - BK Žďár nad Sázavou 61 : 52

I na podruhé se v letošní sezóně podařilo Podolí porazit tým z Vysočiny. Na domácí palubovce se Podolí udrželo domácí neporazitelnost od prvního kola, kdy doma prohrálo Podolí s Podolím :) (Renocar).

• ...

TJ Sokol Podolí - SK Basketbal Tišnov 71 : 43

Domácím se podařilo oplatit porážku Tišnovu. Podolí vyhrálo jednoznačně a nedalo soupeři příliš nadějí. li>...

Vloženo 15.1 2014

TJ Sokol Podolí - Sokol Šlapanice 93 : 54

Odveta proti poslednímu celku soutěže se Podolí podařila. Podolí hladce zvítězilo a nedalo hostujícímu celku žádnou naději na odpor.

• ...
  • Vloženo 17.12 2013

SK Voltage B - TJ Sokol Podolí 53 : 67

Podolské dívky si poradili i s dalším celkem ze soutěže OPI žen. Porazili tým Bílovic 53:67.

• ...

VSK UNI Brno Jun. - TJ Sokol Podolí 55 : 69

Druhý zápas s celkem VSK měl podobný průběh jako ten první. Podolí zaslouženě zvítězilo o 14 bodů.

• ...
  • Vloženo 10.12 2013

Univerzita Brno - TJ Sokol Podolí 73 : 67

V druhém letošním měření sil Podolí podlehlo týmu Univerzity o pět bodů.

• ...

SK Basketbal Tišnov - TJ Sokol Podolí 62 : 60pp

Na vítzné vlně vydrželo Podolí jen v sobotu. V neděli Podolí první tři čtvrtiny nehrálo dobře. S mankem 15 bodů vstupovali podolské dívky do poslední čtvrtiny. Díky zlepšené hře si vybojovali prodloužení.

• ...
  • Vloženo 20.11 2013

BK Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Podolí 54 : 67

Nečekané vítězství si odvezli podoslké dívky od soupeře z Vysočiny. Historicky poprvé vyhrál tým žen Sokola Podolí na palubovce Žďáru.

• ...

• ...
  • Vloženo 5.11 2013

Sokol Šlapanice - TJ Sokol Podolí 44 : 87

V sobotu si hladce podolské hráčky poradili s celkem z nedalekých Šlapanic.

• ...

TJ Sokol Podolí - Univerzita Brno 59 : 52

Zajímavé utkání bylo k vidění v nedělním zápase Podolí proti celku Univerzity. Domácí rivala přehráli a v soutěži se se stejným celkem drží na 2. a 3. místě.

• ...
  • Vloženo 24.10 2013

TJ Sokol Podolí - VSK UNI Brno Jun. 63 : 31

V úterní předehrávce si snadno poradili domácí hráčky s týmem VSK UNI Brno Jun. Podolí hladce přehrálo brněnský celek a zvítězilo o 32 bodů.

• ...

SK Renocar Podolí - TJ Sokol Podolí 69 : 60

V nedělní odvetě se "sokolkám" nepodařilo oplatit domácí porážku Renocaru. Tým pod vedením Kateřiny Šmardové Sokol Podolí prohrál o 9 bodů.

• ...
  • Vloženo 10.10 2013

TJ Sokol Podolí - SK Renocar Podolí 70 : 82

Pvrní utkání letošní sezóny odehrál tým Sokola Podolí proti rivalovi z "Podolí". Letošní pozměněná sestava nenavázala na úspěchy loňského celku.