SK Basketbal Tišnov - TJ Sokol Podolí 90 : 63

"Pochodový" basketbal byl k vidění v sobotním utkání v Tišnově. Domácí hráli to co potřebovali a opět vnutili podolákům svůj styl hry. Na nabádání trenéra hostů nikdo z hráčů neslyšel a tak se příliš neběhalo a hrálo staticky. Tišnov nadělil Podolí pěkný příděl i v posledním letošním představení v soutěži OPII. Zda to bude poslední utkání v této soutěži nebo ne se teprve uvidí.

• Více zde:
  • Vloženo 25.3 2014

ASK Blansko - TJ Sokol Podolí 52 : 48

K předehrávce posledního kola soutěže OPII zamířilo Podolí do Blanska. Soupeř nepředvedl žádný super basketbal a Podolí se tomuto stylu hry podřídilo. Na hřišti se více bojovalo než by se hrál basketbal. Utkání bylo "spestřeno" několika nepěknými zákroky, ovšem rozhodčí situaci s přehledem zvládli. Podolí si odvezlo další prohru tohoto ročníku. Prohrálo stejně jako doma o 12 bodů.

• Více zde:

TJ Sokol Podolí - BK TJ Spartak Uherský Brod B 76 : 82

Po výborném utkání se Zlínem se v nedělním utkání představil v Podolí celek z konce tabulky. Bohužel domácí nenavázali na bojovný výkon ze sobotního utkání. Po slabém výkonu domácí prohráli o osm bodů.

• Více zde:

TJ Sokol Podolí - SKB Zlín 89 : 93 pp

K sobotnímu předposlednímu utkání na palubovce Podolí dorazil první celek soutěže. Příliš nadějí se do domácích nevkládalo. Domácí ovšem bojovnou hrou první celek potrápili a proháli až v prodloužení, kdy domácím již došel dech. Zajímavé utkání bylo sice plné nepřesností (z obou stran), ale domácí díky velkému nasazení v obraně drželi vyrovnanou partii s prvním celkem soutěže.

• Více zde:

TJ Sokol Podolí - SKB Brno Černovice B 67 : 80

Černovice do Podolí přijeli jen v šesti. Naděje domácích na vítězství byli tímto stavem podpořeny. Bohužel podolští hráči početní převahy a domácí palubovky nevyužili a prohráli.

• Více zde:
  • Vloženo 11.2 2014

TJ Sokol Podolí - Sokol Šlapanice C 74 : 97

Odveta se domácím nepovedla. Po dobrém utkání v Černovicích se nepodařilo domácím navázat a jednoznačně prohráli o 23 bodů. Utkání se rozhodlo v druhé a třetí čtvrtině, kdy Šlapanice tuto část hry vyhráli o 22 bodů. Šlapanice nic nepodcenili a přijeli téměř hodinu před utkáním.

• Více zde:

BK Vyškov A - TJ Sokol Podolí 85 : 69

Druhý tým soutěže Vyškov vypustil druhý poločas. Toho Podolí využilo a snížilo rozdíl ve skóre na únosných 16 bodů. Hra předvedená hráči z Podolí v druhém poločase byla solidní. Pod dlouhé době hráči bojovali v obraně, špatná obrana domácích dovolila Podolí dotahovat. Ovšem senzace v podobě vítězství se nekonala. Vyškov zaslouženě uhájil svoji palubovku.

• Více zde:
  • Vloženo 30.1 2014

Slavia Kroměříž - TJ Sokol Podolí 84 : 54

Kroměříž nedala Podolí šanci a jednoznačně je přehrála. Tentokráte to nebyl tým složený jen z mladíků, ale i ze zkušených borců.

• Více zde:

TJ Sokol Podolí - TJ Lokomotiva Břeclav 75 : 98

Nedělní utkání proti celku ze špičky tabulky mělo očekávaný průběh. Podolí se podařilo vzdorovat pouze do třinácté minuty utkání, kdy pak katastrofální obranou povolilo jednomu hráči vstřelit 5 trojek za čtvrtinu. Břeclav zaslouženě zvítězila a odváží si z Podolí 2 body.

• Více zde:
  • Vloženo 16.1 2014

TJ Sokol Podolí - TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi 89 : 77

První soutěžní utkání roku 2014 odehrálo Podolí na vlstní palubovce proti poslednímu celku soutěže OPII Drozdům z Velkých Bílovic. Přes horší rozjezd se nakonec domácím podařilo podruhé v sezóně porazit celek Velkých Bílovic.

• Více zde:

Sokol Šlapanice B - TJ Sokol Podolí 81 : 56

Výborný vstup do utkání měli domácí. Ukázali spoustu pěkných akcí. Špatná obrana Podolí dovolila si Šlapanicím udělat v úvodu dostatečný náskok, který Šlapanice udrželi až do konce utkání. Podolí tak po polovině sezóny končí na předposledním místě s pouhou jedinnou výhrou před Drozdy z Velkých Bílovic.

• Více zde:
  • Vloženo 24.12 2013

TJ Sokol Podolí - Sokol Šlapanice B 57 : 81

Vyrovnané utkání až do třetí čtvrtiny, kdy katastrofální výpadek v obraně hosté naplno využili střelecky. Díky sérii 16:0 Šlapanice rozhodli o vítězi utkání. Podolí si za tak výraznou prohru může samo.

• Více zde:

TJ Sokol Podolí - SK Basketbal Tišnov 64 : 79

V nedělním utkání Podolí přivítalo na domácí palubovce hráče z Tišnova. Ačkoliv tišnovští přijeli jen v šesti a lehce indisponovaní, odvezli si z Podolí všechny body. Současně je Tišnov s jednou prohrou na třetím místě, ovšem chybí jim odehrát jedno utkání oproti ostatním celkům na špici soutěže.

• Více zde:
  • Vloženo 4.12 2013

TJ Sokol Podolí - ASK Blansko 77 : 89

Sobotní utkání odehrálo Podolí na vlatní palubovce. Přes raketový nástup si domácí nepřipsali vítězství. Hosté těžili ze hry pivotů, kterou Podolí jen těžko bránilo. Hosté vyhráli zaslouženě a drží se po tomto kole uprostřed tabulky.

• Více zde:

SKB Zlín - TJ Sokol Podolí 81 : 51

V nedělním utkání Podolí odehrálo slušné tři čtvrtiny. Díky obrovským chybám v poslední čtvrtině a ztrátě koncetrace hostů se podařilo domácím "naložit" třicetibodový příděl. Díky nepřesnostem domácích byl rozdíl pouze 30 ti bodový.

• Více zde:
  • Vloženo 20.11 2013

BK TJ Spartak Uherský Brod B - TJ Sokol Podolí 73 : 47

Podolí si neporadilo o tomto víkendu ani s jedním soupeřem ze zlínska. Od Brodu i Zlína Podolí dostalo příděl. Nepohledný basket byl k vidění v sobotu v hale Spartaku. Domácí jednoznačně porazili trápící se Podolí.

• Více zde:

Sokol Šlapanice C - TJ Sokol Podolí 75 : 71

Velmi zajímavé utkání bylo k vidění v Černovicích, kde svoje domácí utkání hraje tým Sokola Šlapanice C. Domácí tým měl výškovou převahu, běhavejší hráče a více tréninkové píle, která rozhodla o vítězi. Podolí ovšem svoji velkou bojovností ukázalo, že páteční katastrofální výkon byl pouze omylem a kluci hrát basketbal umí, dokonce si i přihrát.

• Více zde:
  • Vloženo 5.11 2013

SKB Brno Černovice B - TJ Sokol Podolí 82 : 57

Utkání proti Černovicím Podolí ukázalo jak se hrát basketbal nemá. Obecně asktbal k vidění v pátek nebyl příliš pohledný, plný spousty chyb na obou stranách. Podolí utrpělo zaslouženě debakl.

• Více zde:

TJ Sokol Podolí - Slavia Kroměříž 74 : 104

Nováček soutěže přijel do Podolí jen se sedmi hráči. Ovšem všem domácím hráčům předvedl jak se má hrát basketbal. Podolí prohrálo jen o 30 bodů, i když po první čtvrtině to vypadalo, že prohra bude o 50 bodů. Naštěstí se domácím podařilo ubránit takovému debaklu, ale stovku neubránili.

• Více zde:
  • Vloženo 24.10 2013

TJ Sokol Podolí - BK Vyškov A 57 : 67

Již tradiční soupeř přijel měřit síly do Podolí. Podolí s celkem Vyškova drželo krok, ovšem o vítězství hosty nepřipravilo. Vyškov zaslouženě vyhrál 57:67.

• Více zde:

TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi - TJ Sokol Podolí 60 : 64

Již tradiční soupeř "bratři" ze sokola z Bílovic prověřil celek Podolí. Drozdi v nekompletní sestavě nepřehráli Podolí. Díky tomuto si odvezli hosté první body do tabulky. Hra předvedená nebyla moc pohledná, spíše se bojovalo.

• Více zde:
  • Vloženo 10.10 2013

TJ Lokomotiva Břeclav - TJ Sokol Podolí 87 : 53

První utkání v soutěži OP II mužů pro sezonu 2013/2014 odehrálo Podolí na palubovce silného soupeře Lokomotivy Břeclav. Oba tými se již znají, a utkání vždy zatím Břeclav vyhrála. Toto pravidlo se opět potvrdilo a Břeclav nadělila Sokolům 34 bodový debakl pro začátek sezóny.