ČBF PŘERUŠUJE SOUTĚŽE

V neděli jsme se vydali k soupeři do Kyjova. Domácí tým nám hned od prvních minut ukázal, že to nebude jednoduchý zápas. Více zde:

Vloženo 1.6. 2020

TJ Sokol Podolí - Basket Kohouti B 85 : 71

Podolí porazilo aspiranta na první místo v soutěži MP II. Podolí po bojovné první půli převzalo kontrolu nad vývojem utkání. Více zde:

Vloženo 10.3. 2020

Basket Kohouti C - TJ Sokol Podolí 67 : 71

Sokol Podolí zvítězil i na hřišti Kohoutů C. Více zde:

Vloženo 29.2. 2020

TJ Sokol Podolí - Basket Kohouti A 90 : 53

TJ Sokol Podolí B doma porazil tým Kohoutů A i na domácí palubovce. Kohouti přijeli s malým počtem hráčů. Více zde:

Vloženo 12.2. 2020

TJ Kamenka - TJ Sokol Podolí 57 : 69

Podolí přehrálo i tým TJ Kamenky i v Bohunicích. Podolí v úvodu prohrávalo již 7:0, naštěstí se hosté vzpamatovali a skóre otočili. Více zde:

Vloženo 5.2. 2020

TJ Sokol Podolí - Sokol Šlapanice C 93 : 46

TJ Sokol Podolí B zahájil druhou polovinu sezóny proti Šlapanicím. Podolí se podařilo porazit tým domácích ze Šlapanic i na domácí palubovce. Více zde:

TJ Sokol Podolí - Sokol Juliánov 96 : 55

TJ Sokol Podolí B uzavřel polovinu soutěže výhrou na Sokolem Juliánov. Více zde:

Basket Kohouti B - TJ Sokol Podolí 78 : 64

Podolské béčko poprvé v sezóně prohrálo. Podolí velmi špatně začalo v obraně, Více zde:

Vloženo 24.11. 2019

TJ Sokol Podolí - BBK DS Brno 102 : 36

TJ Sokol Podolí B po nepřesvědčivém výkonu jasně poráží tým mladých hráčů BBK. Více zde:

TJ Sokol Podolí - Basket Kohouti C 97 : 79

Tým podolského béčka porazil celek Kohoutů C. Více zde:

Vloženo 5.11. 2019

Basket Kohouti A - TJ Sokol Podolí 41 : 69

TJ Sokol Podolí B byl úspěšný i ve druhém venkovním utkání. Podolí přehrálo i tým Kohoutů A. Více zde:

Vloženo 28.10. 2019

TJ Sokol Podolí - TJ Kamenka 80 : 41

Domácí premiéra se týmu mužů B povedla. Domácí přehráli celek Kamenky. Více zde:

Sokol Šlapanice C - TJ Sokol Podolí 50 : 86

TJ Sokol Podolí B zahájil sezónu na palubovce rivala ze Šlapanic. Podolí se podařilo jasně porazit tým domácích. Více zde: